LIEPOS 7 D., 17 VAL., RADVILIŠKIO MIESTO ŠVENTĖ

MaNNazz

 

Tai interpretacinės šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kuriantys modernią elektroninę mozaiką, kurioje esama nemažai „ambient“, „drum&bass” bei “atmospheric” muzikos elementų. Pagrindinis šio elektroninės muzikos grupės išskirtinumas yra tas, kad visi garsai yra įrašinėjami gyvai (Live Looping), tad pasirodymo metu visi turi galimybę ne tik mėgautis muzika, bet ir gyvai stebėti kaip ji gimsta.

 

 Grupės įkurėjai Kamile Sienkievič Kielaite (Kami) ir Bogdan Sienkievič (Bogis) tvirtina, jog jų muzika geriausiai apibūdinama, kaip gyvai įrašinėjamo „beatbox“, elektroninių melodijų bei vokalistės balso derinys.

Nors MaNNazz kolektyvas dar labai jaunas, Tačiau atlikėjai anaiptol nėra scenos naujokai.

Kamile profesionaliai muzikuoja jau trylika metų, per kuriuos yra bendradarbiavusi su įvairių žanrų kūrėjais, bene ryškiausiu jos darbu galima vadinti albumą su Viliumi Tamošaičiu, žinomu GeraiGerai pseudonimu. Na, o Bogdan yra daugkartinis beatbox čempionatų nugalėtojas bei „Beatbox Family“ narys.

Prie grupės šiuo metu prisijungė ir elektroninį skambėsį pagyvino Dominykas Loda (elektrinė gitara), Patricija Tadijošaitytė (violončelė) ir Andrius Damusis (akustinė gitara).

Sujungę savo patirtį bei stipriąsias savybes, atlikėjai sulaukė visiems malonaus rezultato, šiek tiek daugiau nei metus gyvuojanti grupė jau koncertavo Norvegijoje, Londone. Lietuvoje laimėjo NOVUS konkurse žiūrovų favoritų titulą ir apšildė Selah Sue.

 

 

PARTNERIAI

RĖMĖJAI