LIEPOS 7 D., 17 VAL., RADVILIŠKIO MIESTO ŠVENTĖ

3SUN-C

 

Šiauliečių grupė 3SUN-C susikūrė 2013 m. nors muzikinę patirtį vaikinai skaičiuoja jau gerą dešimtmetį. Nuo susikūrimo grupė sudalyvavo begalėje renginių pradedant

nuo savo miesto Šiaulių dienų ir Šiaulių naktų, pabaigiant masiniais festivaliais kaip Galapagai, Lietuvos Hip-Hop mc Battle, Lietuvos Hip-Hopo muzikos apdovanojimai ir t.t.

Debiutinis grupės albumas "Kas Čia Rajone" išleistas 2014 m. gruodžio mėnesį, na o ir ne taip jau senai (2016-12-01) išleistas ir antrasis "Kas Čia Rajone 3,6 ?"

Dainos "Mama mane rodys per farus" garso takelis buvo naudojamas TV3 laidoje "Farai", dainos "Kas Čia Rajone ?" garso takelis buvo panaudotas Kamilės Milašiūtės filme

"Motinos diena". Begalė kolaboracijų pradedant tokiais Hip-Hopo veteranais kaip Broo (JBC), Yga, Varnas (IGG), Karpiz (Tie Geresni) baigiant POP scenos žvaigždėmis kaip

Karolis Akulavičius ir Sasha Song. Grupė nevengia ir alternatyvių projektų kaip pvz. su lietuviu Drum & Bass/Dubstep virtuozu Noisebound.

Milijonines youtube kanalo peržiūras grupė pasiekė savo sarkastišku repo stiliumi apie šių dienų aktualijas, nors pastaruoju metu grupės įrašuose skamba vis rimtesnės temos.

Na ir kaip be apdovanojimų ? pradedant Zip FM gatvės lygos 2014,2015,2016 klausomiausio kūrinio metų topo 1-osios vietos. Š.A.M.A. (Šiaulių apskrities muzikos apdovanovimai)

apdovanojimas 2015 metų atradimas ir t.t. Grupės kūrinius žino tikrai daugelis, jų nevengia žinomiausios radijo ir tv kanalų laidos.

 

 

 

PARTNERIAI

RĖMĖJAI